ХIX Міжнародна науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об'єктів»

ХIX Міжнародна  науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об'єктів»

06-08 листопада 2020 року відбулась – ХIX Міжнародна  науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об'єктів» на базі кафедри "Електронні апарати".
У цьому році конференція проходила вперше в онлайн режимі при використанні програмного забезпечення Teams з пакету MS Office 365.

Мета конференції. Обговорення сучасного стану аналізу сутності, властивостей та особливостей фізичних процесів, що відбуваються у складних технічних та біологічних об’єктах і системах,  і складають підгрунття для розробки технологій сучасної медичної і технічної діагностики, лікування, а також розробки та виробництва технічних пристроїв нової генерації.
Для участі у конференції зареєструвались 141 учасник, серед яких 27 докторів наук та 74 кандидати наук та доцентів. У роботі та організації конференції взяли участь представники Алжиру, Великобританії, Ізраїлю, Китаю,  Росії, Франції, Польщі, Німеччини та України.
Пленарне зсідання конференції відбулося в конференц-залі. З привітанням до учасників виступили: Перший проректор КрНУ Никифоров Володимир Валентинович,  начальник науково-дослідної частини  Латишева Вікторія Володимирівна та голова організаційного комітету Мосьпан Владислав Олександрович.
 

У пленарному заданні заслухано доповіді: д.т.н., проф., завідувача кафедри «Біомедична інженерія» Харківського національного університету радіоелектроніки, лауреата Державної премії України в галузі освіти Авруніна Олега Григоровича на тему «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ФАХІВЦІВ З БІОМЕДИЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ»; к.т.н., доц., доцента кафедри «Біомедична інженерія» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Богомолова Миколи Федоровича на тему «МЕДИЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ЛАЗЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПРИ ЗАХВОРЮВАННІ
НА  COVID-19».

Робота конференції проходила за наступними напрямами:
– Методи та засоби ґенерування, індикації та визначення параметрів фізичних полів технічних і біологічних об’єктів (голова д.т.н., проф. Невлюдов І.Ш. );
– Біотехнологія та здоров’я людини (голова д.б.н., проф. Никифоров В.В.);
– Біологічні та медичні прилади і системи (голова д.т.н., проф. Аврунін О.Г.);
– Електроніка та телекомунікації (голова д.т.н., проф. Заїка В.Ф.);
– Математичне моделювання та інформаційні технології (голова д.т.н., проф. Ляшенко В.П.);
– Моделювання цільових операцій у технічних і біологічних системах та об’єктах (голова к.т.н., доц. Фомовська О.І. );
– Історія та проблеми сучасної вищої освіти (голова академік АПН, д.т.н., проф. Зіньковський Ю.Ф. ).

Секційні засідання проводилися за програмою конференції сьомого та восьмого листопада.

Видано збірник матеріалів конференції, до якого увійшло 77 публікації, з них 9 англійською мовою.


Конференція пройшла у творчій обстановці. У результаті плідної роботи учасники відмітили продуктивність та високий рівень її проведення. Рекомендовано провести наступну ХХ-у міжнародну конференцію за тією ж назвою у листопаді 2021 р.

Електронна версія матеріалів конференції та програма конференції «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об'єктів»

 
Українська

Додати новий коментар