Переваги навчання на кафедрі

Шановні випускники навчальних закладів

Кафедра електронних апаратів пропонує Вам  продовжити навчання за денною повною та скороченою формою. Це дозволить Вам поглибити професійні знання в галузі електроніки та телекомунікацій, набути практичних навичок та отримати диплом освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, спеціаліст та магістр за напрямками 6.050903  “Телекомунікації”, 6.050902  “Радіоелектронні апарати”, 7.05090201  “Радіоелектронні апарати та засоби”, 7.05090204 “Біотехнічні  та медичні апарати і системи”, 8.05090204 “Біотехнічні  та медичні апарати і системи”.

Переваги навчання на кафедрі

У програмі підготовки спеціалістів поєднанні вища загальноосвітня та глибока професійна підготовка. Вона включає такі цикли: гуманітарний, загальний і спеціальний.
Крім того, вивчаються дисципліни, що орієнтують майбутніх фахівців на ринкові умови їх діяльності: маркетинг і менеджмент у комп'ютерному бізнесі, комп'ютеризована розробка бізнес-планів, комп'ютеризований бухгалтерський облік на малих підприємствах тощо.
Вивчення комп'ютерних мереж дозволяє студентам засвоїти сучасні мережеві технології, в тому числі проектування і встановлення комп'ютерних мереж, використання сучасних технологій програмування для мереж (як локальних, так і глобальних).
Студенти кафедри мають можливість вільно користуватися службами мережі Internet для більш глибокого вивчення дисциплін.
Педагогічну та наукову роботу на кафедрі  веде досвідчений викладацький корпус. Студентам за період навчання викладається понад сімдесят дисциплін, дві третини з яких – унікальні за своїм змістом і направленістю.

                         
Лабораторні роботи з профілюючих дисциплін проводяться в спеціалізованих лабораторіях, матеріальне забезпечення яких неповторне не лише для міста Кременчука, а й для регіону в цілому.
Досвід роботи з сучасною  апаратурою помножений на добросовісне відношення студента до навчання – головна причина того, що випускники користуються попитом в роботодавців під час проведення “Дня кар’єри”.
Майбутні випускники проходять практику на підприємствах та лікарнях міста і регіону, діяльність яких пов’язана з експлуатацією та виробництвом як побутової електронної апаратури, телекомунікаційного обладнання, медичних комплексів та апаратів.
Науковці кафедри успішно проводять дослідження за сучасними напрямами, щорічно проводиться міжнародна науково-технічна конференція „Фізичні процеси та поля в технічних і біологічних об`єктів”.

Студентське життя

Студенти кафедри беруть участь у традиційних щорічних університетських студентських конференціях, а також у міжнародних наукових студентських форумах та з’їздах.
Кращі роботи молодих науковців викликають широкий інтерес, відзначаються нагородами: грамотами, дипломами та іншими відзнаками.
Участь студентів в олімпіадах, дає змогу зіставити ступінь підготовленості фахівців різних навчальних закладів і презентувати свій заклад освіти на ринку освітніх послуг, обмінятися думками, ознайомитися з найкращими зразками системи підготовки фахівців.
З кожним роком значно збільшується кількість студентів, які беруть участь у першому етапі Всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки.

Студенти показують високу професійну та практичну підготовку за відповідними освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр, спеціаліст.
Студенти кафедри постійно приймають участь та виграють у міжвузівських конкурсах наукових студентських робіт, у другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади, Всеукраїнському конкурсі дипломних та магістерських робіт.

Спортивне життя

В нашому університеті є всі умови для занять фізичною культурою та спортом - маємо спортивний манеж, тренажерні зали, стадіон “Політехнік”, скеледром, басейн“ Нептун”.

  

Окрім занять з фізичної культури, які проводяться на високому професійному рівні, велика увага приділяється оздоровчій та спортивно-массовій роботі:
студенти займаються в спортивних секціях з волейболу, баскетболу, футболу, боксу, настільному тенісу, легкої атлетики, шахматів, скелелазіння,  плавання, городкового спорту, легкої та важкої атлетики.
Студенти кафедри успішно захищають спортивну честь свого навчального закладу, міста, області на найпрестижніших змаганнях Європи та світу.
Велика увага приділяється студентам з ослабленим здоров'ям: формуються спеціальні групи з індивідуальним підходом до кожного студента. Заняття в цих групах проводяться згідно медичних рекомендацій лікаря.

Гуртожитки

Студенти мають можливість проживати у гуртожитках, які розташовані в декількох хвилинах їзди громадським транспортом від навчальних корпусів університету. Усі гуртожитки знаходяться під охороною.

Види професійної діяльності фахівців

  • Інженер-електронік;
  • Спеціаліст з інформаційної безпеки служби безпеки банку або фірми;
  • Спеціаліст з обслуговування банківської електронної апаратури;
  • На посади інженерів всіх категорій з експлуатації сучасних електронно-комп’ютерних систем діагностики та лікування в медичних організаціях;
  • На посади інженерів всіх категорій в науково-дослідних та проектно-конструкторських організаціях, які розробляють перспективні методи діагностики та лікування;
  • На інженерні посади всіх категорій на підприємствах електронного та біотехнічного профілю;
  • Спеціаліст з обслуговуванню цифрової IP-телефонії та телебачення;
  • Науковий співробітник, викладач ВНЗ.